РусскийРусский

Witamy Doradztwo w zakresie marketingu, strategii i PR

PostHeaderIcon Doradztwo w zakresie marketingu, strategii i PR

Posiadamy wieloletnie biznesowe doświadczenie w zakresie tworzenia i realizacji strategii marketingowych, prowadzących do wzrostu sprzedaży produktów i usług naszych Klientów.  Nasza oferta w tym zakresie skierowana jest do firm, które chcą poprawić sposób prowadzenia biznesu jak też do tych, które dopiero wchodzą na rynek i potrzebują pomocy w zakresie promocji, kreacji wizerunku, tworzenia strategii sprzedaży i organizacji całości biznesu od strony marketingu oraz dystrybucji i sprzedaży.

1. Pomagamy w tworzeniu planów kampanii reklamowych ze szczególnym uwzględnieniem budżetowania i określania ram kosztowych. Proponujemy optymalną do prowadzonej działalności formę reklamy bazującą także na najnowszych zasobach internetu i prasy  (www, facebook, ulotki, wielkoformatowa reklama zewnętrzna, organizacja eventów, promocji w galeriach handlowych, reklama prasowa, etc.)
2. Tworzymy  kompleksowe strategie wprowadzania na rynek nowych produktów
3. Budujemy i podtrzymujemy pozytywny wizerunek firmy
4. Przeprowadzamy kompleksowy audyt procesu sprzedaży tworząc dla Klienta raport końcowy z propozycjami zmian zmierzających do poprawy efektywności biznesu i w konsekwencji wzrostu zysku
5. Poprzez podstawionych klientów sprawdzamy kulturę osobistą i sposób działania pracowników działu sprzedaży zarówno w firmach jak i w punktach sprzedaży. Każde badanie wieńczy szczegółowy raport z wnioskami i  zaleceniami prowadzącymi do eliminacji zachowań niepożądanych

Powierzając nam stworzenie strategii marketingowej własnego biznesu mogą być Państwo pewni, że nie tylko opracujemy koncepcję promocji i reklamy firmy. Po akceptacji naszego planu będziemy w stanie zrealizować ją w każdym punkcie pozwalając Państwu skupić się na nadzorowaniu całości przedsięwzięcia. W innych częściach naszego serwisu znajdą Państwo szczegółową informację dotyczącą niemal każdej formy reklamy, którą jesteśmy w stanie dla Państwa wykonać.