РусскийРусский

Witamy Druk ulotek

PostHeaderIcon Druk ulotek

druk ulotek

Ulotki "STANDARD"

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku wprowadziliśmy usługę "ulotki standard"

Nie muszą Państwo mieć gotowego projektu !!! Wystarczy opisać nam swoje oczekiwania, ewentualnie dosłać zdjęcia (wysoka rozdzielczość) i tekst, a my przygotujemy projekt do druku. Jeżeli nie mają Państwo koncepcji i materiałów, zaproponujemy własne oryginalne rozwiązanie. Przed drukiem każdorazowo przesyłamy projekt do pisemnej akceptacji mailem lub pocztą tradycyjną. Na etapie tworzenia projektu nie pobieramy żadnych opłat, więc nic Państwo nie ryzykują.

W ramach usługi "ulotki standard" drukujemy ulotki kolorowe obustronne 4/4 o różnych rozmiarach ale na tym samym papierze WFC Gloss 135 gram (kreda błysk) i w tej samej ilości 5000 sztuk.

Ulotki "EKONOMICZNE"

Ulotki ekonomiczne czarno-białe (1/1) drukujemy w ekspresowych terminach do 24h od momentu zaakceptowania przez klienta projektu. Druk wykonujemy w oparciu o przesłany projekt lub też przygotowany przez nas według wskazówek klienta. Ulotki ekonomiczne drukujemy wyłącznie na papierze WFU 80 gram


Ulotki można odebrać osobiście lub zostaną one do Państwa przesłane kurierem, koszty wysyłki są następujące:

17 PLN netto za przesyłkę bez względu na zamówioną ilość przy założeniu, że dokonają Państwo przedpłaty na konto ( towar wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty)

Możliwa wysyłka nakładu za pobraniem, cena zależna od wielkości i wartości przesyłki, minimum 35 PLN netto

Czas realizacji zamówień to maksymalnie 5 dni roboczych.


druk ulotek

Druk ulotek – Ulotki kolorowe i czarno-białe drukujemy w technice druku cyfrowego lub dla większych nakładów w drukarni offsetowej. Zadruk wykonujemy według gotowego lub własnego projektu, zaakceptowanego uprzednio przez Klienta. Zakres gramatur jaki proponujemy na ten produkt to 80-350 gsm: papiery WFC (kreda), WFU (offset, xero), MWC (drzewna kreda). Cena produktu ustalana jest indywidualnie na podstawie rodzaju wybranego podłoża, sposobu zadruku i wykończenia. Na życzenie możliwość wydruku na innym podłożu a także sztancowanie, lakierowanie i inne rodzaje niestandardowego wykończenia. Zachęcamy do skorzystania z wyjątkowo przystępnej cenowo opcji druku masowych, prostych tekstowych ulotek czarno-białych.